PremiumCord kphdmi10

Skladem • Více variant73 Kč98 % • 11 293 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 5 692 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč340 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč2 neověřené recenzeDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 427 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč99 % • 2 105 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 96 924 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 511 858 recenzíDalší informace

10 m
Propojovací

• , zakoupeno v www.shopcom.cz

• Funguje, je fajn.
    • Jen jsem se překoukl a koupil moc dlouhý, to je moje chyba.

Kabel funguje velmi dobře a jsem s ním spokojen. Jen jsem se překoukl a koupil 10m místo 5m. To ale vůbec ničemu nevadí a jistě i toho někdy využiju. Jinak velká spokojenost. Doporučuji.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Nefunkční

Kabel jsem musel vrátit pro jeho nefunkčnost. Se stávajícím kabelem 5m vše OK, s tímto kabelem pouze periodické blikání na obrazovce TV. Škoda, budu muset jít do dražšího kabelu se zesilovačem.

• , zakoupeno v kak.cz

• Funguje jak má.

Žádné.

Typ
HDMI
Délka
10 m
Propojovací

Kvalitní propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Kabel je stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP. Kabel má navíc integrován vysokorychlostní přenos ethernetu.

• Pozlacené konektory: HDMI typ A (19pinů) male HDMI typ A (19pinů) male
  • Maximální rozlišení: 4K (3840 × 2160) @ 30Hz nebo nižší podporované formáty 1080p FULL HD/1080i/720p/720i
  • Podporuje: 4K, Deep Color, 3D, xvYCC (xvColor), auto lip-sync, CEC, HDCP, Dolby TrueHD, HEC
  • Přenosová rychlost 10,2 Gb/s
  • Šířka pásma 340MHz
  • Barevná hloubka: 24-bit (16.7 million barev).
  • Třívrstvé, vysoce kvalitní stínění
  • Zpětný audio kanál pro poslání signálu z tuneru TV zpět do domácího kina/surround systému
  • 19žilový kabel, třikrát stíněný, 100% měděné vodiče AWG28
  • Barva kabelů: černá
  • Délka kabelu: 10 m

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant79 Kč100 % • 1 643 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v www.shopcom.cz

• Funguje, je fajn.
    • Jen jsem se překoukl a koupil moc dlouhý, to je moje chyba.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Nefunkční

• , zakoupeno v kak.cz

• Funguje jak má.

Žádné.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant79 Kč100 % • 1 643 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Korunka.cz

kvalitní výrobek za slušnou cenu.produkt je zatím spolehlivý.

• , zakoupeno v Korunka.cz

produkt jsem potřeboval a vyhovuje mi

• , zakoupeno v Alza.cz

• Pozlacené konektory, tak na oko, ale srovnání s nejlepším, takže nemůžu posoudit v rámci této cenové kategorie, jak si stojí ostatní, proti SONY nic moc...

V zájmu cena/kvalita je to průměr, bohužel ten kdo chce "čistý" přenos, tak si musí o hodně víc připlatit, jinak pro běžný (domácí) provoz v pohodě

Jsem spokojen s produktem

• , zakoupeno v Alza.cz

funguje naprosto bez problemu, nevidim duvod, proc kupovat obdobny kabel za tisice